GSP - High Tech Saws

Pilové kotouče a nože - výroba a servis


promo video - pilové kotouče GSP Zborovice

GSP
WORLDWIDE

Pilové kotouče - VHM

Pilové kotouče - VHM

Využití těchto pilových kotoučů nalezneme převážně u řezání materiálů malých hloubek, trubek jemných profilů, ale taky u vysoce odolných materiálů.

Pila

Pila někdy i nazývána jako stroj, který zapomoci ozubeného kotouču, pásu, listu, nebo řetězem řeže materiály různých složeních a tvarů. Řezání nám při styku řezného nástroje a materiálu vytváří prořez po kterém nám zůstává sypký odpad taky nazýván jako piliny. Pily mají mnoho rozdělení a jedno z nich je na nástroje s ručním nebo motorovým pohonem a zajisté i pily jako třískové obráběcí stroje. Přímočaré a kotoučové pily spadají do dělení dle principu činnosti. V neposlední řadě i dělení dle řezaného materiálu na pily na kov, dřevo a spousta dalších. Název pila může nosit i celá dřevařská provozovna.

pilové kotouče

Pilové kotouče - VHM

Pilové kotouče s tvarem zubu Aw (podobně jako rozteč DIN 1837) - Využití těchto pilových kotoučů nalezneme převážně u řezání materiálů malých hloubek, trubek jemných profilů, ale taky u vysoce odolných materiálů. Rozteč u těchto pilových kotoučů máme od 0,8 až po 3 mm. Díky tomu docílíme jemného řezu s malou hloubkou. Z toho vyplývá že tyto kotouče jsou vhodné převážně pro uživatele vyžadující jemný řez oproti tomu se nedoporučuje pro řezání plných materiálů.

Pilové kotouče s tvarem zubu B (podobně jako rozteč DIN 1838) - Narozdíl od Aw tvar zubu těchto pilových kotoučů je ideálním pomocníkem pro sloty větších hloubek řezu. A proto je i výborným adeptem pro tovární stroje z vysoce odolných materiálů a abrazi. Takže oproti předchozímu typu využijeme tento typ pilového kotouče na řezání abrazivních profilů, silnostěných trubek a vysoce odolných materiálů A zajisté taky vhodný pro řezání silnostěnných trubek a profilů abrazivních a vysoce odolných materiálů.

Autor: GSP Krajča

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

AKTUÁLNĚ
Исследовательская статья.

Практическое исследование износа дисковых фрез компании «GSP», в качестве режущего инструмента учитывая технологические требования к подготовки сварочных кромок, под автоматическую сварку неповоротных кольцевых стыков.

Výroba extrémně tenkých rádiusových fréz

Cílem projektu je zavedení inovační výroby extrémně tenkých radiusových fréz.

Nové ostřící kapacity pro ozubení pilových kotoučů

Cílem projektu je vybudování nových ostřících kapacit pro ozubení pilových kotoučů.

Archiv novinek

Czech Republic
Hlavní 438, Zborovice, 768 32

Tel.: +420 573 369 286

Email:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM