GSP - High Tech Saws

Pilové kotouče a nože - výroba a servis


promo video - pilové kotouče GSP Zborovice

GSP
WORLDWIDE

Pilové kotouče - VHM

Pilové kotouče - VHM

Využití těchto pilových kotoučů nalezneme převážně u řezání materiálů malých hloubek, trubek jemných profilů, ale taky u vysoce odolných materiálů.

Pila

Pila někdy i nazývána jako stroj, který zapomoci ozubeného kotouču, pásu, listu, nebo řetězem řeže materiály různých složeních a tvarů. Řezání nám při styku řezného nástroje a materiálu vytváří prořez po kterém nám zůstává sypký odpad taky nazýván jako piliny. Pily mají mnoho rozdělení a jedno z nich je na nástroje s ručním nebo motorovým pohonem a zajisté i pily jako třískové obráběcí stroje. Přímočaré a kotoučové pily spadají do dělení dle principu činnosti. V neposlední řadě i dělení dle řezaného materiálu na pily na kov, dřevo a spousta dalších. Název pila může nosit i celá dřevařská provozovna.

pilové kotouče

Pilové kotouče - VHM

Pilové kotouče s tvarem zubu Aw (podobně jako rozteč DIN 1837) - Využití těchto pilových kotoučů nalezneme převážně u řezání materiálů malých hloubek, trubek jemných profilů, ale taky u vysoce odolných materiálů. Rozteč u těchto pilových kotoučů máme od 0,8 až po 3 mm. Díky tomu docílíme jemného řezu s malou hloubkou. Z toho vyplývá že tyto kotouče jsou vhodné převážně pro uživatele vyžadující jemný řez oproti tomu se nedoporučuje pro řezání plných materiálů.

Pilové kotouče s tvarem zubu B (podobně jako rozteč DIN 1838) - Narozdíl od Aw tvar zubu těchto pilových kotoučů je ideálním pomocníkem pro sloty větších hloubek řezu. A proto je i výborným adeptem pro tovární stroje z vysoce odolných materiálů a abrazi. Takže oproti předchozímu typu využijeme tento typ pilového kotouče na řezání abrazivních profilů, silnostěných trubek a vysoce odolných materiálů A zajisté taky vhodný pro řezání silnostěnných trubek a profilů abrazivních a vysoce odolných materiálů.

Autor: GSP Krajča

Czech Republic
Hlavní 438, Zborovice, 768 32

Tel.: +420 573 369 286

Email:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM