GSP - High Tech Saws

Pilové kotouče a nože - výroba a servis


promo video - pilové kotouče GSP Zborovice

GSP
WORLDWIDE

Pilové kotouče na hliník, plasty a neželezné kovy

Pilové kotouče na hliník, plasty a neželezné kovy

Jedná se o pilové kotouče určené převážně pro sendvičové materiály, tenké plechy, řezání pevných povrchových materiálů, plexisklo, vláknocementových desek a tak dále

Pila

Pila jinak nazváno stroj, který pomocí ozubeného listu, kotouču, pásu nebo řetězem řeže materiál různého tvaru a složení. Řezáním nám vzniká prořez působením již zmíněného nástroje na řezaný materiál a vzniká sypký odpad neboli piliny.

Pily si můžeme rozčlenit do několika kategorií a jsou to buď na:

  • nástroje s motorovým nebo ručním pohonem
  • a v neposlední řadě i pily jako třískové obráběcí stroje.

Dalším dělěním je dle principu činnosti a to mohou být přímočaré nebo kotoučové a zajisté i podle řezaného materiálu jako například pily na kov , dřevo a tak podobně. Název pila můžeme mít i celá dřevařská provozovna.

pilové kotouče

Pilové kotouče na hliník, plasty a neželezné kovy

Jedná se o pilové kotouče určené převážně pro sendvičové materiály, tenké plechy, řezání pevných povrchových materiálů, plexisklo, vláknocementových desek a tak dále. Je možné využít pilových kotoučů umožňujících širší spektrum řezání jak plastů, hliníku tak i neželezných kovů. Ocenitelným pomocníkem jsou zajisté pilové kotouče se 7- geometrii zubů. Jejich výhoda se projeví na řezu jak u okružní kotoučové pile tak i radiální ramenové pile.

Při dodržení všech aspektů nám zaručují tyto pilové kotouče dokonalé řezy bez otřepů dokonce i na stranách laminátových desek a v neposlední řadě řez i esteticky vyhovuje. Odbornící se snaží i tak dál a dál vyvíjet kotouče které budou i ty nejobtížnější materiály řezat s výsledkem nejdokonalejšího řezu. Otřepy při řezání materiálů potažených na spodní straně elegantně eliminují strmé pilové kotouče s hrotem a střídavým zubem.

Naproti tomu materiál potažený na obou stranách je nejlépe obráběn pomocí ostří s prudkým zubem . Výsledky těchto řezů jsou převážně tak dokonalé že nejdou rozlišit pouhým okem. U těchto pilových kotoučů je ideální potažení čepele speciální vrstvou stříbra, díky které dosáhneme vyší ochrany proti korozi, ale taky i větší životnost nožů.

Pilové kotouče

Autor: GSP Krajča

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

AKTUÁLNĚ
Исследовательская статья.

Практическое исследование износа дисковых фрез компании «GSP», в качестве режущего инструмента учитывая технологические требования к подготовки сварочных кромок, под автоматическую сварку неповоротных кольцевых стыков.

Výroba extrémně tenkých rádiusových fréz

Cílem projektu je zavedení inovační výroby extrémně tenkých radiusových fréz.

Nové ostřící kapacity pro ozubení pilových kotoučů

Cílem projektu je vybudování nových ostřících kapacit pro ozubení pilových kotoučů.

Archiv novinek

Czech Republic
Hlavní 438, Zborovice, 768 32

Tel.: +420 573 369 286

Email:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM