GSP - High Tech Saws

Pilové kotouče a nože - výroba a servis


promo video - pilové kotouče GSP Zborovice

GSP
WORLDWIDE

O firmě GSP

Firma GSP – High Tech Saws, s.r.o. se sídlem ve Zborovicích je tradičním výrobcem řezných nástrojů . Počátek výroby se datuje do roku 1948, kdy zde firma PILANA založila pobočný závod, který již od svého vzniku vyráběl pilové kotouče pro řezání kovů.

Vyráběné řezné nástroje byly během let dodávány pod značkou PILANA (do roku 1992), později pod značkou SCHULER PILANA (do roku 1999) a nyní jsou zákazníkům známé s logem GSP – High Tech Saws.

Se změnou loga souvisí i změna strategie, kterou firma přistupuje ke svým zákazníkům. GSP – High Tech Saws se z masového výrobce standardních řezných nástrojů stále více přesouvá do role výrobce, který na základě požadavků trhu, sdělených skrze naše zákazníky, zhotovuje nástroje dle jejich potřeb a přání a to i v malých sériích.

Všeobecné obchodní podmínky
Politika kvality

Věříme, že tento náš přístup a strategie odlišení se od standardní masové produkce bude pro naši klientelu přínosem a těšíme se na budoucí úspěšnou spolupráci.

V současnosti se paleta našich produktů skládá z následujících oblastí:

K našim silným stránkám patří schopnost pružně reagovat na potřeby zákazníka. Odborná pomoc při volbě vhodného řezného nástroje nebo zakázková výroba nástrojů dle individuálních potřeb našich zákazníků je samozřejmostí.

Pokud máte problémy při obrábění, rádi Vám pomůžeme s hledáním vhodného řešení. Použít můžete též stránku nástrojová poradna.

Detailnější informace o našich produktových řadách a výrobcích naleznete v textu na titulní straně Pilové kotouče GSP Zborovice.

Záruka kvality našich výrobků opět potvrzena

certifikátNaše společnost opět úspěšně obstála při podrobném přezkoumání kvality ISO 9001: 2008 - dne 3. listopadu 2012 byla prodloužena certifikace naší činnosti v oblasti návrhu, vývoje a výroby pilových kotoučů na řezání kovů, kotoučových nožů a fréz, včetně jejich ostření.

Tato certifikace nás zavazuje jak k pečlivému zpracování a evidování všech informací poskytnutých zákazníkem, tak především k dodržení předepsaných postupů výrobního procesu a vstřícnému přístupu k našim zákazníkům vedoucímu k jejich spokojenosti.

Naším cílem také zvyšovat akceschopnost GSP a v maximální možné míře vyhovět neustále se zvyšujícím požadavkům zákazníků na kvalitu a minimální čas od objednání výrobku po jeho dodání. Proto se řídíme politikou kvality GSP – High Tech Saws, s.r.o. (více zde).

Věříme, že i Vy budete s našimi výrobky a službami spokojeni a že se k našim výrobkům budete rádi vracet!

Galerie - O firměČlánky na této stránce:

Služby pronájem prostor

Služby pronájem prostor

V administrativních budovách ve Zborovicích pronajímáme kancelářské prostory které nabízí: lokalita vedle vlakového nádraží, dobrý přístup autem, dostatek parkovacích ploch, možnost využití služeb: IT, účetnictví, úklid.

» Celý článek


Služby řezání laserem

Služby řezání laserem

Naše firma nabízí služby řezání plechů laserem na stroji PRIMA PLATINO 1530 / 2500W. Za použití nejmodernějších technologií v oblasti dělení materiálů pomocí laseru jsme schopni dosáhnout výroby velmi přesných výpalků z materiálů jako je např.: mosaz, hliník, nerezová ocel, uhlíková ocel.

» Celý článek


Služby dokonalé broušení a ostření pilových kotoučů

Služby dokonalé broušení a ostření pilových kotoučů

Kde jinde můžete dosáhnout nejvyšší kvality naostření, než tam, kde se kotouče vyrábí. Na moderních strojích dosahujeme nejlepší poměr kvality broušení vůči příznivé ceně.

» Celý článek

Czech Republic
Hlavní 438, Zborovice, 768 32

Tel.: +420 573 369 286

Email:

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM