Arrow

Pilové kotouče a nože
výroba a servis

Pilové kotouče a nože - výroba a servis

Alfa cutters

Střižné nástroje (Alfa nože) pro dělení profilů a trubek z uhlíkových , nízkolegovaných a nerezových ocelí. Střižný efekt je dosažen kombinací velkého tlaku a vysoké rychlosti, kterou strojní zařízení prostřednictvím střižných nožů působí na dělený profil. Dosahován je čistý střih bez otřepů a deformací dělených profilů. Velmi krátké střižné časy umožňují používat tyto nástroje nejen ve stacionárních strojích, ale také ve výrobních linkách při letmém dělení.

 

Krátká ukázka alpha nožů


Prezentační video SK pilového kotouče naleznete na kanále youtube, nebo v naší videogalerii.

 

Standardně jsou ALPHA nože opatřeny PVD povlaky pro zvýšení životnosti, snížení koeficientu tření proti oceli a zamezení vzniku návarů za studena. Tyto nástroje nejsou nijak normovány, proto se vždy jedná se o zakázkovou výrobu. Pro vypracování nabídky stačí zaslat výkres požadovaného nože nebo jeho vzorek.

 

Nezávazná poptávka - Alfa cutters

Vážený zákazníku, máte možnost učinit předběžnou poptávku tohoto produktu. V košíku poptávek můžete upřesnit vaše požadavky na produkt dle tabulky, případně můžete vepsat jakéhokoliv dotazy pro obchodního zástupce. Obchodní zástupce Vás bude kontaktovat v co nejkratším čase.

Mezinárodní výstava obráběcích strojů | BEC - BIEMH 2024

Referenční mezinárodní veletrh obráběcích strojů a pokročilé výroby ve Španělsku.
Číst dál
\

Metal Show & TIB 2023

Metal Show & TIB 2023 v Bukurešti - Rumunsko
Číst dál
\

ICE Europe 2023

ICE Europe 2023 (14 - 16 March 2023) Munich, Germany
Číst dál
\

TUBE 2022 - Düsseldorf

TUBE 2022 - Düsseldorf
Číst dál
\

Investice do nových technologií 2021

V posledních letech, jsme investovali významné přostředky do nových technologí. Zvyšujeme tím jak kvalitu tak také objem výroby.
Číst dál
\
© 2021 GSP - High Tech Saws, s.r.o.
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Zásady používání cookies Rozumím