Arrow

Pilové kotouče a nože
výroba a servis

Pilové kotouče a nože - výroba a servis

Alfa cutter

Střižné nástroje (Alfa nože) pro dělení profilů a trubek z uhlíkových , nízkolegovaných a nerezových ocelí. Střižný efekt je dosažen kombinací velkého tlaku a vysoké rychlosti, kterou strojní zařízení prostřednictvím střižných nožů působí na dělený profil. Dosahován je čistý střih bez otřepů a deformací dělených profilů. Velmi krátké střižné časy umožňují používat tyto nástroje nejen ve stacionárních strojích, ale také ve výrobních linkách při letmém dělení.

 

Krátká ukázka alpha nožů


Prezentační video SK pilového kotouče naleznete na kanále youtube, nebo v naší videogalerii.

 

Standardně jsou ALPHA nože opatřeny PVD povlaky pro zvýšení životnosti, snížení koeficientu tření proti oceli a zamezení vzniku návarů za studena. Tyto nástroje nejsou nijak normovány, proto se vždy jedná se o zakázkovou výrobu. Pro vypracování nabídky stačí zaslat výkres požadovaného nože nebo jeho vzorek.

 

Nezávazná poptávka - Alfa cutter

Vážený zákazníku, máte možnost učinit předběžnou poptávku tohoto produktu. V košíku poptávek můžete upřesnit vaše požadavky na produkt dle tabulky, případně můžete vepsat jakéhokoliv dotazy pro obchodního zástupce. Obchodní zástupce Vás bude kontaktovat v co nejkratším čase.

Investice do nových technologií 2021

V posledních letech, jsme investovali významné přostředky do nových technologí. Zvyšujeme tím jak kvalitu tak také objem výroby.
Číst dál
\

Výroba extrémně tenkých rádiusových fréz

Cílem projektu je zavedení inovační výroby extrémně tenkých radiusových fréz.
Číst dál
\

Nové ostřící kapacity pro ozubení pilových kotoučů

Cílem projektu je vybudování nových ostřících kapacit pro ozubení pilových kotoučů.
Číst dál
\

Veletrhy, na kterých nás najdete

EMO HANNOVER 2019
Číst dál
\

České historické katalogy

Chtěli bychom Vám ukázat naše České historické katalogy, a přiblížit tak historii působení GSP Zborovice.
Číst dál
\
© 2021 GSP - High Tech Saws, s.r.o.
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Zásady používání cookies Rozumím