Arrow

Pilové kotouče a nože
výroba a servis

Pilové kotouče a nože - výroba a servis

O firmě GSP

Firma GSP – High Tech Saws, s.r.o. se sídlem ve Zborovicích je tradičním výrobcem řezných nástrojů . Počátek výroby se datuje do roku 1948, kdy zde firma PILANA založila pobočný závod, který již od svého vzniku vyráběl pilové kotouče pro řezání kovů.

Vyráběné řezné nástroje byly během let dodávány pod značkou PILANA (do roku 1992), později pod značkou SCHULER PILANA (do roku 1999) a nyní jsou zákazníkům známé s logem GSP – High Tech Saws.

Se změnou loga souvisí i změna strategie, kterou firma přistupuje ke svým zákazníkům. GSP – High Tech Saws se z masového výrobce standardních řezných nástrojů stále více přesouvá do role výrobce, který na základě požadavků trhu, sdělených skrze naše zákazníky, zhotovuje nástroje dle jejich potřeb a přání a to i v malých sériích.

Všeobecné obchodní podmínky
Politika kvality

Věříme, že tento náš přístup a strategie odlišení se od standardní masové produkce bude pro naši klientelu přínosem a těšíme se na budoucí úspěšnou spolupráci.

V současnosti se paleta našich produktů skládá z následujících oblastí:

K našim silným stránkám patří schopnost pružně reagovat na potřeby zákazníka. Odborná pomoc při volbě vhodného řezného nástroje nebo zakázková výroba nástrojů dle individuálních potřeb našich zákazníků je samozřejmostí.

Pokud máte problémy při obrábění, rádi Vám pomůžeme s hledáním vhodného řešení. Použít můžete též stránku nástrojová poradna.

Detailnější informace o našich produktových řadách a výrobcích naleznete v textu na titulní straně Pilové kotouče GSP Zborovice.

Naším cílem je také zvyšovat akceschopnost GSP a v maximální možné míře vyhovět neustále se zvyšujícím požadavkům zákazníků na kvalitu a minimální čas od objednání výrobku po jeho dodání. Proto se řídíme politikou kvality GSP – High Tech Saws, s.r.o. (více zde).

Věříme, že i Vy budete s našimi výrobky a službami spokojeni a že se k našim výrobkům budete rádi vracet!

Mezinárodní výstava obráběcích strojů | BEC - BIEMH 2024

Referenční mezinárodní veletrh obráběcích strojů a pokročilé výroby ve Španělsku.
Číst dál
\

Metal Show & TIB 2023

Metal Show & TIB 2023 v Bukurešti - Rumunsko
Číst dál
\

ICE Europe 2023

ICE Europe 2023 (14 - 16 March 2023) Munich, Germany
Číst dál
\

TUBE 2022 - Düsseldorf

TUBE 2022 - Düsseldorf
Číst dál
\

Investice do nových technologií 2021

V posledních letech, jsme investovali významné přostředky do nových technologí. Zvyšujeme tím jak kvalitu tak také objem výroby.
Číst dál
\
© 2021 GSP - High Tech Saws, s.r.o.
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Zásady používání cookies Rozumím