Arrow

Pilové kotouče a nože
výroba a servis

Pilové kotouče a nože - výroba a servis

Nože na frézování pístních kroužků

Firma GSP – High Tech Saws, s.r.o. vyrábí HSS pilové kotouče na frézování pístních kroužků.

Pilové kotouče se vyrábí z HSS oceli kvalitativní třídy M35 a M42. Dostupný je povlak PVD.

Pístní kroužek je rozšířitelný a nastavitelný kovový dělený kroužoek používaný na vytvoření odpruženého těsnění mezi pístem a stěnou válce (proti stěně válce). Tento kovový pružný dělený pístní kroužek, obvykle jeden ze série, se upevňuje okolo pístu (do drážky na vnějším průměru pístu) a těsní mezeru mezi pístem a stěnou válce, aby se udržela těsnost.

Hlavní funkce pístního kroužku

Hlavní funkcí pístního kroužku je zajistit těsnost (těsnění spalovací komory) ve válcích motoru pro tepelný přenos z pístu (vedení tepla z pístu) do stěny válce a mazání stěn válce (vrací olej do klikové skříně).

Pístní kroužky se obvykle vyrábějí z litiny , které si zachovává celistvost svého původního tvaru při působení dynamických sil a tepla. Provedení a velikost pístního kroužku závisí na materiálu válce a konstrukce motora.

 

Nezávazná poptávka - Nože na frézování pístních kroužků

Vážený zákazníku, máte možnost učinit předběžnou poptávku tohoto produktu. V košíku poptávek můžete upřesnit vaše požadavky na produkt dle tabulky, případně můžete vepsat jakéhokoliv dotazy pro obchodního zástupce. Obchodní zástupce Vás bude kontaktovat v co nejkratším čase.

Mezinárodní výstava obráběcích strojů | BEC - BIEMH 2024

Referenční mezinárodní veletrh obráběcích strojů a pokročilé výroby ve Španělsku.
Číst dál
\

Metal Show & TIB 2023

Metal Show & TIB 2023 v Bukurešti - Rumunsko
Číst dál
\

ICE Europe 2023

ICE Europe 2023 (14 - 16 March 2023) Munich, Germany
Číst dál
\

TUBE 2022 - Düsseldorf

TUBE 2022 - Düsseldorf
Číst dál
\

Investice do nových technologií 2021

V posledních letech, jsme investovali významné přostředky do nových technologí. Zvyšujeme tím jak kvalitu tak také objem výroby.
Číst dál
\
© 2021 GSP - High Tech Saws, s.r.o.
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Zásady používání cookies Rozumím