GSP - High Tech Saws

Pilové kotouče a nože - výroba a servis


promo video - pilové kotouče GSP Zborovice

GSP
WORLDWIDE

Alpha nože

Alpha nože

Alpha nože

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Střižné nástroje (Alfa nože) pro dělení profilů a trubek z uhlíkových , nízkolegovaných a nerezových ocelí. Střižný efekt je dosažen kombinací velkého tlaku a vysoké rychlosti, kterou strojní zařízení prostřednictvím střižných nožů působí na dělený profil. Dosahován je čistý střih bez otřepů a deformací dělených profilů. Velmi krátké střižné časy umožňují používat tyto nástroje nejen ve stacionárních strojích, ale také ve výrobních linkách při letmém dělení.

Krátká ukázka alpha nožů

Prezentační video SK pilového kotouče naleznete na kanále youtube, nebo v naší videogalerii.

Detailní popis - Alpha nože

Standardně jsou ALPHA nože opatřeny PVD povlaky pro zvýšení životnosti, snížení koeficientu tření proti oceli a zamezení vzniku návarů za studena. Tyto nástroje nejsou nijak normovány, proto se vždy jedná se o zakázkovou výrobu. Pro vypracování nabídky stačí zaslat výkres požadovaného nože nebo jeho vzorek.

Fotogalerie

Nezávazná poptávka - Alpha nože

Vážený zákazníku, máte možnost učinit předběžnou poptávku tohoto produktu. V košíku poptávek můžete upřesnit vaše požadavky na produkt dle tabulky, případně můžete vepsat jakéhokoliv dotazy pro obchodního zástupce. Obchodní zástupce Vás bude kontaktovat v co nejkratším čase.

Poptat produkt Poptat produkt
AKTUÁLNĚ
Исследовательская статья.

Практическое исследование износа дисковых фрез компании «GSP», в качестве режущего инструмента учитывая технологические требования к подготовки сварочных кромок, под автоматическую сварку неповоротных кольцевых стыков.

Výroba extrémně tenkých rádiusových fréz

Cílem projektu je zavedení inovační výroby extrémně tenkých radiusových fréz.

Nové ostřící kapacity pro ozubení pilových kotoučů

Cílem projektu je vybudování nových ostřících kapacit pro ozubení pilových kotoučů.

Archiv novinek

Czech Republic
Hlavní 438, Zborovice, 768 32

Tel.: +420 573 369 286

Email:

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM