GSP - High Tech Saws

Pilové kotouče a nože - výroba a servis


promo video - pilové kotouče GSP Zborovice

GSP
WORLDWIDE

Čepele na pístní kroužky

Čepele na pístní kroužky

Čepele na pístní kroužky

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Firma GSP – High Tech Saws, s.r.o. vyrábí HSS kruhové pílové kotouče na frézování pístních kroužků.

Pílové kotouče se vyrábí z HSS oceli kvalitativní třídyM35 a M42. Dostupný je povlak PVD.

Detailní popis - Čepele na pístní kroužky

Pístní kroužek je rozšíritelný a nastavitelný kovový dělený kroužoek používaný na vytvoření odpruženého těsnění mezi pístem a stěnou válce (proti stěně válce). Tento kovový pružný dělený pístní kroužek, obvykle jeden ze série, se upevňuje okolo pístu (do drážky na vnějším průměru pístu) a těsní mezeru mezi pístem a stěnou válce, aby se udržela těsnost.

Hlavní funkce pístního kroužku

Hlavní funkcí pístního kroužku je zajistit těsnost (těsnění spalovací komory) ve válcích motoru pro tepelný přenos z pístu (vedení tepla z pístu) do stěny válce a mazání stěn válce (vrací olej do klikové skříně).

Pístní kroužky se obvykle vyrábějí z litiny , které si zachovává celistvost svého původního tvaru při působení dynamických síl a tepla. Provedení a velikost pístního kroužku závisí od materiálu válce a konstrukce motora.

Nezávazná poptávka - Čepele na pístní kroužky

Vážený zákazníku, máte možnost učinit předběžnou poptávku tohoto produktu. V košíku poptávek můžete upřesnit vaše požadavky na produkt dle tabulky, případně můžete vepsat jakéhokoliv dotazy pro obchodního zástupce. Obchodní zástupce Vás bude kontaktovat v co nejkratším čase.

Czech Republic
Hlavní 438, Zborovice, 768 32

Tel.: +420 573 369 286

Email: